Bilinçaltı Dili ve Mucizeler Sistemi Kurucusu
Refik Korkmaz

14 ülkede verdiği 180 seminerde 1600 eğitmen, 3.400 uygulayıcı yetiştirdi; binlerce hastayı iyileştirdi ya da onların hayatlarına değer (MUCİZE ÖTESİ) kattı.

 

Bilinçaltı Dili ve Mucizeler Sistemi

Refik Korkmaz Bilinçaltı Dili ve Mucizeler Sistemi; Refik Korkmaz’ın 25 yıl içerisinde oluşturduğu “Bilinçaltı Dili”nin kullanılarak insanların, hayatlarına birçok yönden katkı sağlayabildiği yöntemlerin bulunduğu bir sistemdir.

 

Bilinçaltı Dili, Refik Korkmaz’ın edebiyat araştırmaları sonucu mitolojiden hareketle insan bilinçaltının okunması için Türk, Yunan, Arap, İran, Hint ve Çin mitolojilerinin gidilebilecek en eski sözlü ürünlerine kadar karşılaştırmalı araştırmalar yaparak 25 yılda ortaya çıkardığı dildir. Bilinçaltı Dili sayesinde dünyanın her yerinden çeşitli hastalıkları şifalandırabilir, yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

 

Bilinçaltı Dili ve Mucizeler Sistemi‘ni öğrenen herkes bu dili kullanabilir ve mucize nezdinde şifalandırmalar yapabilir, yaşamına her alanda değer katabilir.

Bilinçaltı Dili ve Mucizeler Eğitimi

 

Bilinçaltı Dili ve Mucizeler Eğitimi, 3 aşamadan oluşan bir eğitimdir ve 3 gün sürmektedir.

Katılımcılar ilk gün Bilinçaltı Dili (Modül 1), ikinci gün ise Mucize Ötesi Enerjisi (Modül 2) ile tanışır ve öğrenirler. Üçüncü gün ise Eğitmenlik Eğitimi alırlar.

1. Aşama

Eğitimin birinci gününde katılımcılar Bilinçaltı Dili’ni öğrenir ve hayatlarında kullanmaya başlayabilirler. Gün sonunda katılımcılara ömür boyu geçerli olmak üzere “Refik Korkmaz Bilinçaltı Dili (Modül 1) Uygulayıcısı” sertifikası verilir.

2. Aşama

Eğitimin ikinci gününde katılımcılar Mucize Ötesi Enerjisi ile tanışır ve bu enerjiyi Bilinçaltı Dili ile birlikte kullanabilmeyi öğrenirler. Gün sonunda katılımcılara ömür boyu geçerli olmak üzere “Refik Korkmaz Mucizeler (Modül 2) Uygulayısı” sertifikası verilir. Ekstra olarak 2. Gün sonunda katılımcılara ömür boyu geçerli olmak üzere “Refik Korkmaz Bilinçaltı Dili (Modül 1) Eğitmeni” sertifikası verilir. Böylelikle uygulayıcılığın yanı sıra katılımcılar ömür boyunca “Refik Korkmaz Bilinçaltı Dili (Modül 1) Eğitimi” verebilirler.

3. Aşama

Eğitimin üçüncü gününde ise her iki modül eğitimi almış olan katılımcılar, hem “Bilinçaltı Dili (Modül 1)” hem de “Mucizeler Eğitimi (Modül 2)” eğitimcisi olmak için Refik Korkmaz’dan eğitim alırlar. Gün sonunda katılımcılara ömür boyu geçerli olmak üzere “Mucizeler Eğitimi (Modül 2) Eğitmeni” sertifikası verilir.